PUGB

Awatar użytkownika
Perduto78Pl
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Adrian

PUGB

poniedziałek 14 sty 2019, 21:58

Witam...

Rozpoczynam debatę o wspaniałej, cudownie wciągającej grze o dźwięcznej nazwie Playerunknown's Battlegrounds.

Z naszego SPOLu obecnie w nią grają aż 4 osoby... Paweu, Miniu, Grafi i ja, z czego Paweu i Miniu preferują grę z widokiem z osoby pierwszej, a Grafi i ja z 3-osoby.
Kilka meczy rozegraliśmy w 4 osobowych składach, ale ciężko nam się zgadać na jeden termin.

Gra... wiem, wiem, grafika jak z PS2, tylko co z tego.

Moje odczucia...
Jeszcze dobrze nie grając, wiedziałem że gry typu Battleroyal to będzie coś, co mnie wciągnie.
W tym czasie spędziłem trochę godzin na Fortnite, ale że Bob Budowniczy ze mnie żaden, wiedziałem, że tam skrzydeł nie rozwinę, bo też w owym czasie od nas - SPOLu nikt w to nie grał.
No i czekałem, czekałem i się doczekałem.

W grudniu wyszedł na PS4 PUGB.
Dużo, dużo później niż na PC, dużo, dużo później niż na XBOX One....
Myślałem że gra nie zawojuje PS4. W końcu Battleroyal wyszedł do CODa, ma wyjść do BF5.

Ale wcale nie jest tak źle. Naprawdę spora grupa polaków gra. Lista znajomych grających namiętnie rośnie szybko.
Ta gra "ma w sobie to COŚ".
Jest mega wciągająca, potrafi trzymać w napięciu i powoduje buzowanie i wydostawanie się sporej dawki adrenaliny...

Oczywiście ma minusy, takie jak słaba grafika, późno wczytujące się elementy otoczenia włącznie z domami itd.

Tak czy siak, odstawiłem BeeFa i wcale mi się za nim nie tęskni, mając pod ręką PUGB!

Temat założyłem, bo cholera nie ma wzmianki jakiejś o tej grze, a tak być nie może.
Tak więc, kto kupuje? Kto chce z nami pograć? :>

Grafi, wstaw no coś tutaj hahahaha
Nigdy nie kłóć się z idiotą, ten najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem
Porządek powinien brać przykład z bałaganu... i robić się sam!
Awatar użytkownika
biniu
Moderator
Prawdziwe imię: Piotr

Re: PUGB

wtorek 15 sty 2019, 12:30

Bawicie sie fajnie i super.
Mnie jakos battleroyale nie interesuje - jakos nie czuje tego trybu, wiec PUGB sobie odpuszcze.
No i pozostaje temat innych gier ktore sa za pasem: Anthem, DOA6, God Eater 3, Division 2 i kilka innych tytułów. Wszystkie mnie interesują i tylko czasu brak na wszystko.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Image

Wróć do „Gry”