Playstation 5

Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Bartek

Re: Playstation 5

niedziela 20 wrz 2020, 18:41

Najbliższa premiera która mnie interesuje i pewnie spowoduje zakup dayone to Monster Hunter na switcha w marcu 2021. Exy Sony mnie nie jarały na ps4 wiec zakładam ze będzie tak samo na kolejnej generacji. Pewnie kupię ja za jakiś czas bo jakby nie patrzeć finalnie mam wszystkie konsole. Na start jednak prędzej bym wybrał xboxa bo nie muszę płacić 350 żeby w coś zagrać. Gamepass wypełnia moje potrzeby grania a co najważniejsze moje pociechy maja w co grać i nie muszę dodatkowo im kupować. Koniec, końców wychodzi mi taniej i wygodniej.
"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Awatar użytkownika
biniu
Moderator
Prawdziwe imię: Piotr

poniedziałek 21 wrz 2020, 22:38

Ja zapewne wybiorę PS5 - ze względu na listę znajomych. A jakoś nie mam ciśnienia zakupu na premierę - ot zajrzę 19 listopada do sklepu, będzie to wezmę, nie będzie to poczekam kilka tygodni.

Uważam, że ta generacja to nie będzie walka za pomocą mocy obliczeniowej czy innych technicznych fajerwerków. To będzie walka podejścia do klienta. SONY będzie nadal karmiło nas świetnymi exami, a MS stawia na usługi pokroju Game Pass . Z jednej strony płacimy duże pieniądze za tytuł jaki sobie upatrzymy, z drugiej strony będziemy płacić grosze i liczyć że ten sam tytuł trafi do usługi.

I się nie zdziwię jak SONY przez swoją zbytnią pewność siebie znowu dostanie po dupie (jak na początku z PS3), w końcu MS uczy się na błędach - wykupił masę developerów z Obsidian na czele, a teraz jeszcze wykupili Bethesde . Zapewne jak będziemy chcieli pograć w nowego Doom'a, Fallout'a czy Elder Scrolls to trzeba będzie kupić nowego X lub zainwestować w mocnego PC.
Image
Awatar użytkownika
legion_ldz
Starszy Pan
Kontakt:
Prawdziwe imię: Tomek

wtorek 22 wrz 2020, 08:20

W całej tej "rozrubie" z nowymi generacjami mam nadzieję że międzyplatformowa gra będzie jeszcze bardziej dostępna dla wszystkich gier od zewnętrznych wydawców; a każdy z nas niech wybierze sobie samodzielnie czy będzie grać na X czy PS.

Więc lista znajomych będzie potrzebna tylko dla tych mitycznych ex'ów, które w Sony ostatnio są w przeważającej większości grami singlowymi.

Pamiętajcie że Game Pass to nie tylko growy Netflix....gdzie zgaduj, zgadula czy Twój hit tam zawita.
To także i może w chwili obecnej - przedewszystkim - xCloud w wersji beta.....sądze że jak wyjdzie z bety to albo to będzie osobna usługa albo dodatkowo płatna.....za dobrze już teraz działa i za dużo dobrego zapowiedzieli jak np. dodanie sterowania dotykowego do każdej istniejącej tam gry.
Indyki na telefonie - nie ma problemu. Duże tytuły także. Świetna aleternatywa dla pstryka i umarłej vity.
Prowokacja jest istotą jego istnienia.
Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan

wtorek 22 wrz 2020, 08:53

xcloud to juz chyba wyszedł z bety 15.09.2020?
"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Awatar użytkownika
legion_ldz
Starszy Pan
Kontakt:

wtorek 22 wrz 2020, 09:05

Lda77 pisze:
wtorek 22 wrz 2020, 08:53
xcloud to juz chyba wyszedł z bety 15.09.2020?
Być może.
Minecraft Dungeons ma dalej podczas ładowania napis "beta".
Może to wina sterowania na ekranie? Nie wiem. Dla mnie więc dalej beta.
Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan

wtorek 22 wrz 2020, 09:19

Ale z jakiej apki korzystasz? pewnie z beta :)

Obrazek
INTseed
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Mirek

wtorek 22 wrz 2020, 09:45

Jest jeszcze nvidia now. Też świetnie działa. Minusem jest to że nie każda gra ma j. Polski na tym. Działa chyba na większości sprzętów.
Można przetestować za darmo.
Awatar użytkownika
legion_ldz
Starszy Pan
Kontakt:

wtorek 22 wrz 2020, 20:19

Lda77 pisze:
Sprawdziłem. Nie. To nie beta.
INTseed pisze: Jest jeszcze nvidia now. Też świetnie działa. Minusem jest to że nie każda gra ma j. Polski na tym. Działa chyba na większości sprzętów.
Piszemy o konsolach nowej generacji.
Jedni mierzą się długością, inni szerokością a NVIDIA w tym udziału nie bierze.
Premiera kart które będą w nowej generacji gdzieś w październiku. Przekonamy sie co to RDNA 2 czy tam + potrafi....
INTseed
Starszy Pan

wtorek 22 wrz 2020, 22:11

legion_ldz pisze:
Lda77 pisze:
Sprawdziłem. Nie. To nie beta.
INTseed pisze: Jest jeszcze nvidia now. Też świetnie działa. Minusem jest to że nie każda gra ma j. Polski na tym. Działa chyba na większości sprzętów.
Piszemy o konsolach nowej generacji.
Jedni mierzą się długością, inni szerokością a NVIDIA w tym udziału nie bierze.
Premiera kart które będą w nowej generacji gdzieś w październiku. Przekonamy sie co to RDNA 2 czy tam + potrafi....
Płacisz nvidii 25zł plus miesięcznie kupujesz grę na steamie i grasz na androidzie, starym pc. Usługa działa w każdym razie dobrze.
INTseed
Starszy Pan

wtorek 22 wrz 2020, 22:12

Można na tym ograć gry multiplatformowe.

Wróć do „Sprzęt i akcesoria”