DEATH STRANDING

Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Bartek

DEATH STRANDING

piątek 17 lip 2020, 10:20

Kupowałem córce nowego kompa i przy okazji załapałem się na darmową gierkę w ramach promocji Nvidii. Gierka faktycznie jest nieźle zoptymalizowana na PC. Macie może jakieś sugestie na co zwracać uwagę, co warto robić, gdyż jestem na samym początku gry
"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Awatar użytkownika
MoriOmega
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Wojciech

Re: DEATH STRANDING

piątek 17 lip 2020, 12:00

0. Zawsze, ZAWSZE, miej w zapasie parę butów - nogi to podstawa, bo jak mówi stare powiedzenie "nogi wilka karmią".
1. Zainwestuj w kilka - 3,4 - drabiny na dzień dobry. Już w pierwszej misji, dostarczenie zwłok, przydadzą się do skrócenia drogi przez rzeczki.
2. W miarę możliwości trzymaj się brzegu rzek i morza - pierwszy hub - miałem wrażenie że nad wodą mniej "duchów". Ale może tylko mi się wydawało.
3. Unikanie duchów to podstawa, szczególnie podczas misji chodzonych, doprowadzenie do Rozpróżni -> duża dziura w ziemi -> hektar do obejścia
4. Wykorzystuj środki transportu: motor, auto, tyrolki.
5. INWESTUJ W INFRASTRUKTURĘ - drogi, mosty i tyrolki to podstawa na dalszym etapie gry.
6. Bądź gotowy do walki, acz staraj się jej unikać, zawsze miej na podorędziu broń i kilka granatów.
7. Po wbiciu 5* dla kontrahenta otrzymasz unikalny gadżet oraz schemat do wydrukowania, niestety dalszy sens wykonywania misji dla niego mija się z celem.
Nic więcej mi nie przychodzi do głowy. Jak będą cię nachodziły kolejne pytania to postaram się pomóc.
8. "Lewitujące koszyki", możesz ich mieć dwie sztuki, umożliwiaja zjeżdżanie z górek. Szybko łatwo i przyjemnie.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Obrazek
Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan

piątek 17 lip 2020, 13:56

z rzeczkami nie miałem problemu... rozbieg, podwójny skok i jesteś jak nie po drugiej stronie to przynajmniej blisko. Drabin rozstawiac nie musiałem bo znalazłem czyjeś juz rozstawione.
Co do butów to ni mam pojęcia skąd je wziąć, jedne miałem w zapasie ale nowyh juz nie umiem zrobić albo nie wiem gdzie się kupuje.
Uciekanie od tych wynurzonych jak na razie było bardziej upierdliwe niż trudne... najgorzej jak mnie te z ziemi wyłażące łapały za nogi ale i tak dało się z tego wyjść. Co do dziur w ziemi to czy ta mapa moze się zmienic? Jedne co zobaczyłem na razie ze tak jakby isę ścieżki pojawiały tam gdzie ich wczesniej nie było.
Pozostałych punktów które wypisałeś już chyba jeszcze nie rozumiem ;) Pewnie za wczesnie dla mnie :P
"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Awatar użytkownika
baapa
Starszy Pan

piątek 17 lip 2020, 16:50

Buty też się drukuje/produkuje (wpada fabularnie). Giereczka zaskoczyła bardzo :) Nadspodziewanie grywalna.
Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan

piątek 17 lip 2020, 18:30

Buty faktycznie juz mam. Dostałem tez motocykl ale oczywiście fabularni mi go zabrali bo do portowego nie da sie na moto.... ech.

Obrazek

Wróć do „Gry”