Klucz do Win10 pewny i tani

Awatar użytkownika
MoriOmega
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Wojciech

Klucz do Win10 pewny i tani

poniedziałek 01 cze 2020, 14:54

Jak w tytule gdzie bezpiecznie, pewnie i tanio?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Obrazek
Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Bartek

Re: Klucz do Win10 pewny i tani

wtorek 09 cze 2020, 16:43

Pytanie co to znaczy bezpiecznie... policja Cię nie ścignie jeśli kupujesz prywatnie... mozesz kupić w sumie w dowolnym miejscu gdzie dostaniesz fakturę bo warto mieć adekwatny dowód zakupu.
Jak na firmę to juz trudniej, bo tam jest łatwiej o audyt, ale też bym nie przesadzał.
"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Awatar użytkownika
baapa
Starszy Pan

wtorek 09 cze 2020, 19:51

Ja kiedyś jeden kupiłem na G2A czy innych keyach za ok 50 zł. MS nie kwestionuje, wisi sobie w zasobach na moim koncie w MS, nikt nie kwestionuje. Inna rzecz że w razie jakiejś kontroli, czy zlecenia kontroli to prawnicy mogą się chyba dojebać. Dodam że G2A nadal się sprzedają z tymi kluczami ;) Kwestia do czego Ci ten klucz, w firmie lepiej brać po cenie rynkowej z dużej firmy, na FV.
Awatar użytkownika
MoriOmega
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Wojciech

czwartek 11 cze 2020, 13:33

Klucz wyłącznie do użytku na domowym kompie.
Po prostu myślę nad zmiana komputera i przerzuceniu SSD z obecnego do nowego, i nie wiem jak tam MS będzie się zapatrywał na wsadzenie windy do innego PC.
Aktywacja pozwala zweryfikować, czy dana kopia systemu Windows jest oryginalna i nie została użyta na większej liczbie urządzeń, niż jest to dozwolone w postanowieniach licencyjnych dotyczących oprogramowania firmy Microsoft.- tyle MS.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan

czwartek 11 cze 2020, 13:52

Możesz się zgłosić do supportu (telefon) i z nimi pogadać. Znane sa przypadki gdzie pozwalają na upgrade, ale nie wiem co im ludzie nagadali żeby uwierzyli :P
W najgorszym wypadku kupujesz kluczyk razem z jakimś antywirusem czy innym badziewiem i tyle. Jakiś czas temu widziałem na pepperze widziałem taką oferte za około 70zł
"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
bloodhawk81
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Michał

czwartek 11 cze 2020, 18:12

Win 10 jest przypisany do konta. Jak zalogujesz sie na nowym kompie na swoje konto to wszystko powinno byc ok.

Wróć do „Sprzęt i akcesoria”