E3 2019

Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Bartek

Re: E3 2019

poniedziałek 10 cze 2019, 19:26

Nooo ms osrane :)
"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Awatar użytkownika
panatha1975
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Sławek

poniedziałek 10 cze 2019, 20:15

Ściągnę dzisiaj se na pulpit .
Jebać mecz z Hebrajczykami , który sędziuje Niemiec
Awatar użytkownika
legion_ldz
Starszy Pan
Kontakt:
Prawdziwe imię: Tomek

wtorek 11 cze 2019, 07:12

A mnie się podobała wczorajsza konferencja Ubi - szczególnie fragment o powrocie do NY City w 3 dodatku do D2.

A co do meczu - jak tak dalej pójdzie to wkrótce Syria i Libia będą częścią Europy........
Prowokacja jest istotą jego istnienia.
Awatar użytkownika
MoriOmega
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Wojciech

wtorek 11 cze 2019, 11:16

Lda77 pisze:
poniedziałek 10 cze 2019, 09:09
...
Kolejny tekst jaki się pojawia to exy, exy, exy… nie ma exów nie ma w co grać... specjalnie policzyłem ile exów kupiłem w tej generacji na ps4... no i mogę podać tę liczbę.... JEDEN! No ale bez exów nie ma konsoli! Dziwny ten naród jest... co by nie dać to będzie źle.
Odniosę się tylko do powyższej części twojej wypowiedzi. I zadam ci pytanie. Napisz proszę jaki jest zatem sens inwestowania w konsolę MS przy posiadaniu w domu PCta? Ba ja nie widzę żadnego. Za 2500 pln-ów, bo pewnie taka będzie cena w Polsce, wole wymienić sobie procek, grafikę i dokupić z 16 GB RAMu. I pewnie wystarczy na flaszkę dobrej whisky, tym bardziej że ma Tv Full HD, więc żadnych gier w 4K grać nie będę? Ogrywac będę nie tylko tytuły z XBoxa a także PCtowe.
Po co mi zatem XBox Scarlett?
Piszesz że kupiłeś jednego exa, i okej twoja sprawa, natomiast jeśli zastanawiasz się nad sensem tworzenia tytułów ekskluzywnych to tu masz odpowiedź: https://www.gry-online.pl/newsroom/eksk ... ny/zc1c3e0
I mały cytacik:
ponieważ to właśnie takie tytuły jak God of War, Horizon: Zero Dawn, Uncharted 4 czy też The Last of Us są najlepiej sprzedającymi się produkcjami na PS4. Każda z nich sprzedała się w liczbie ponad 10 mln egzemplarzy.
Źródło: https://www.gry-online.pl/
Podkreślenie moje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan

wtorek 11 cze 2019, 12:04

Jak masz dobrego PC w którego zainwestowałeś więcej niż kosztuje nowy XOX to pewnie, że nie ma sensu! Ale z drugiej strony inwestować 2,5k w PC do gier to trochę żenada... to już wolę to wydać na konsolę. Z drugiej strony MS dawno powiedział, że oni zarabiają na grach, a nie sprzęcie. Tak samo sony. Więc czy kupisz gę na PC czy X to ich to delikatnie mówiąc.. lotto. W obu przypadkach zarabiają.

Generalnie to jak pisałem, nie chodzi mi o bronienie MS (nie jestem i nie będę ich ewangelistą) tylko o fakt, że Sony ma taryfę ulgową bo wydało kilka exów… MS co by nie pokazał to od razu piedololo jakie to beznadziejne... śmieszne to jest. Pokazuja gry (eqxy qrwa mać) to jest pierdololo, że wcale nie takie fajne, że mi się nie podoba, że dopiero za rok... no qrwa. Sony pierdoli od prawie 3 lat o Tlou2 i jakoś to nikomu nie przeszkadza?! Death Stranding dopiero teraz poznaliśmy datę i także nikomu to nie przeszkadza?
To mnie drażni... takie pierdololo na obcym podwórku gdzie w tym samym czasie na swoim jest qrwa syf i śmierdzi. Jakoś nikt nie pyszczy, że PS4 chodzi jak pierdolony jumbojet podczas gdy xox jest niesamowicie cichy. Sony jebie za każdego gównianego remastera słoną kasę kiedy ms dał wsteczną za free. MS dał passa z masą gier za śmieszne pieniądze... to znowu pierdolenie, mimo ze sony nie daje nic. PSNow od lat jest dostępny w tylko paru krajach. PSStore chodzi jak by był we flashu napisany i odpalony na PC286.
Reasumując co by ms nie zrobił to jest źle... a cokolwiek zrobi sony to jest albo dobrze, albo wszyscy udają że tego nie ma. Gdzie tu qrwa obiektywizm? W imię tych paru exów które w sumie wcale nie są takie super skoro tylko 10% ludzi z playerbase je kupuje?

Co do sensu exów to nie do końca rozumiem co chciałeś powiedzieć. Ludzie i tak w przerażającej większości grają w multiplatformy i to one generują największa sprzedaż. Nie twierdzę ze exy są zbędne. Nie przeszkadzają mi one, ale traktowanie ich jak objawienia sensu gamingu jest totalnie przerysowanym frazesem.

Żeby nie było.... posiadam PS4Pro, (miałem ale spaliłem)PS4, PS360gb, PS3Slim, PS2Slim, PSVita*2, PSP 1000, PSPGo, Nintendo Switch, WII, 3DS, XOX - Wiec raczej nie można mnie nazwać fanem małomiękkich… ale wnerwia mnie dzisiejsze sranie na wszystko bez krztyny obiektywizmu.

A i jeszcze dodam że Switch to kupa bo nie ma w co na nim grać.... to takie kolejne pierdololo z komentarzy dziwnych ludzi.

EDIT: i jeszcze na koniec jedno... pisze to żeby z Wami pogadać na ten temat, a nie się pokłócić :) PEACE!
"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Awatar użytkownika
tysia87
Die Prinzessin von Schmideberg
Prawdziwe imię: Justyna

wtorek 11 cze 2019, 13:47

No dobra to i ja na spokojnie popatrzyłam na listę gier które w niedalekiej przyszłość się pojawią i tak powiem, że bida proszę Państwa to bardzo mnie zlinczujecie? :lol:
Ponieważ tak:
Cyberpunk 2077 - fajnie się zapowiada , ale raczej to nie moja bajka i chyba zrobię pass :)
Star Wars Jedi: Fallen Order - nie jestem funką Srar Wars i pewnie też i tej części nie zakupię. Liczyłam na nowego Assasyna - bo tę grę to ja łykać będę zawsze :D
Mapki nowe do BF5 - fajne niektóre są i pewnie one przekonają mnie abym powróciła chociaż na chwilę online :)
Od Microsoft to może i są jakieś zacne tytuły premierowe, ale nie zamierzam zmieniać platformy a kupować drugiej tym bardziej z braku czasu :) Także dziękuje ale jak dla mnie to tylko Sony ;)

Może jakąś grę przeoczyłam, która wyjdzie na PS4 i zrobi na mnie wrażenie ? :roll:
Swim 2,4 miles! Bike 112 miles! Run 26,2 miles! Brag for the rest of you life!
Awatar użytkownika
legion_ldz
Starszy Pan
Kontakt:
Prawdziwe imię: Tomek

wtorek 11 cze 2019, 18:43

Nie interesowało mnie E3 do teraz.
Dziki Gon w kompletnej edycji na pstryka.

Nasze CDR pozamiatalo konkurencję podczas tych targów!!
Prowokacja jest istotą jego istnienia.
bloodhawk81
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Michał

czwartek 13 cze 2019, 19:09

Dla mnie najciekawsza jest nowa gra Arkane (studio od dishonored i preya)

Szkoda że gameplay z cyberpunka był znowu tylko dla vipów, pewnie wrzucą na youtuba za miesiąc tak jak rok temu.
A Wiesiek na switchu - 130h to dla mnie za dużo na handhelda.
Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan

czwartek 13 cze 2019, 19:53

zwlaszcza ze pociagnie najwyzej 3h :) a tak pozatym mowisz ze z duzo a sam kupiles dark soulsa :)

Obrazek
bloodhawk81
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Michał

piątek 14 cze 2019, 18:03

Lda77 pisze:
czwartek 13 cze 2019, 19:53
zwlaszcza ze pociagnie najwyzej 3h :) a tak pozatym mowisz ze z duzo a sam kupiles dark soulsa :)
Dark souls bez multi to koło 20h (pierwsze przejście) i jednak zdecydowanie lepiej gra się na padzie.
Może Zelde skończę, zanim następna wyjdzie.

Wróć do „Dyskusje Ogólne”