E3 2019

bloodhawk81
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Michał

E3 2019

niedziela 09 cze 2019, 17:36

Sony tym razem nieobecne.

Wczoraj EA - nowe mapki do BF V, koniec czerwca i lipiec - 3. W jesieni 3 kolejne - na Pacyfiku i Japońce kontra Amerykanie.

SW Fallen Order - zapowiada się fajnie. Inspiracją do systemu walki - Bloodborne :D

Dzisiaj o 22 na konferencji MS Cyberpunk!!!
Awatar użytkownika
panatha1975
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Sławek

Re: E3 2019

niedziela 09 cze 2019, 22:36

Tego Jedi to łykam bez dwóch zdań.

A dajcie jakiegoś linka do Cyberpunka.Jutro dopiero zobaczę.
Awatar użytkownika
legion_ldz
Starszy Pan
Kontakt:
Prawdziwe imię: Tomek

poniedziałek 10 cze 2019, 07:44

Trochę się odkleiłem od gier na urlopie....
To co wrzuciłeś Michał jakoś akurat mnie nie ciekawi.

Ach ten Cyberpunk - fajnie że podali datę premiery. Keanu wskoczył na ekran - też fajnie. Ale mięska brakuje - czyli kilku minut z gry.
Ciekawią mnie postępy w wyglądzie i działaniu tego co pokazali rok temu vs. dzień dzisiejszy.

Coś tam jeszcze ciekawego pokazali....jakaś ciekawa konferencja przed nami ?
Prowokacja jest istotą jego istnienia.
Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Bartek

poniedziałek 10 cze 2019, 09:09

Heh… oglądałem konferencję M$ i przyznam, że mi się podobała. Pokazali kupę ciekawych produkcji praktycznie dla każdej grupy docelowej, zapowiedzieli sprzęt... było fajnie.
Potem wszedłem na ppe.pl żeby poznać co inni o tym sądzą.... no i się mocno zdziwiłem. Qrwa… ale ci ludzie są dziwni. Tak zjechanej konferencji to nie widziałem chyba od czasu "always online".
Najlepszy tekst jaki się tam ciągle powtarza, to że Sony i tak wygrało E3 nawet nic nie prezentując!?! Poważnie!? No ja wymiękam... co to za ludzie tam piszą?! Nie chcę używać mocnych epitetów do opisania tego co czuję po tym co zobaczyłem w komentarzach, ale poważnie się zastanawiam co trzeba zrobić aby ta szarańcza była z czegoś zadowolona? Mam wrażenie, że nie ważne co by pokazało Sony to by były same peany na ich cześć... jak można być tak zaślepionym z powodu sprzętu?
Kolejny tekst jaki się pojawia to exy, exy, exy… nie ma exów nie ma w co grać... specjalnie policzyłem ile exów kupiłem w tej generacji na ps4... no i mogę podać tę liczbę.... JEDEN! No ale bez exów nie ma konsoli! Dziwny ten naród jest... co by nie dać to będzie źle.
"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Awatar użytkownika
baapa
Starszy Pan

poniedziałek 10 cze 2019, 09:38

Microsoft Flight Simulator to jest hit....no i Cyberpunk (ale to było wiadomo)....poza tym nic
Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan

poniedziałek 10 cze 2019, 09:42

Jak mówiłem, dla każdego coś dobrego. Ja widziałem jeszcze dla siebie borderlandsy 3 i wasteland 3
"Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie robią, ale jak wnerwiają..."

Obrazek
Awatar użytkownika
panatha1975
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Sławek

poniedziałek 10 cze 2019, 11:02

Lda77 pisze:Heh… oglądałem konferencję M$ i przyznam, że mi się podobała. Pokazali kupę ciekawych produkcji praktycznie dla każdej grupy docelowej, zapowiedzieli sprzęt... było fajnie.
Potem wszedłem na ppe.pl żeby poznać co inni o tym sądzą.... no i się mocno zdziwiłem. Qrwa… ale ci ludzie są dziwni. Tak zjechanej konferencji to nie widziałem chyba od czasu "always online".
Najlepszy tekst jaki się tam ciągle powtarza, to że Sony i tak wygrało E3 nawet nic nie prezentując!?! Poważnie!? No ja wymiękam... co to za ludzie tam piszą?! Nie chcę używać mocnych epitetów do opisania tego co czuję po tym co zobaczyłem w komentarzach, ale poważnie się zastanawiam co trzeba zrobić aby ta szarańcza była z czegoś zadowolona? Mam wrażenie, że nie ważne co by pokazało Sony to by były same peany na ich cześć... jak można być tak zaślepionym z powodu sprzętu?
Kolejny tekst jaki się pojawia to exy, exy, exy… nie ma exów nie ma w co grać... specjalnie policzyłem ile exów kupiłem w tej generacji na ps4... no i mogę podać tę liczbę.... JEDEN! No ale bez exów nie ma konsoli! Dziwny ten naród jest... co by nie dać to będzie źle.
To się nazywa dziennikarstwo dzisiaj Bartek. Każda "dyscyplina" ma ten sam problem. I nie jest to tylko nasz narodowy defekt. Cały świat to robi.
bloodhawk81
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Michał

poniedziałek 10 cze 2019, 15:08

Sorry ale dla mnie konferencja MS strasznie słaba. Pokazane ciekawe gry to multiplatformy zewnętrznych firm.
Studia Microsoftu: Brak rozgrywki z Halo czy Gearsów (nie żebym specjalnie czekał), Bleeding Edge - masakra. Flight Simulator wygląda fajnie, ale to gra dla pasjonatów. Dla mnie najciekawsze było Ori i lego do Forzy. Next Gen to na razie to samo co ps5. Zapomnieli tylko dodać że w 120hz i 8k to będzie działał minecraft ;)
Duży plus dla MS za game pass na pc
Awatar użytkownika
Lda77
Starszy Pan

poniedziałek 10 cze 2019, 16:16

Nie bardzo wiem czemu konfa Ms ma miec inne kryteria oceny od Sony. Oni też dają na konferencjach rendery, daty z dupy których się nie trzymają, ale w ich przypadku jest hype! Rendery tlou2 pokazują od 2 lat... ale tym się ludzie jaraja :) komedia dosłownie. Deatch Stranding jeszcze nikt nie widział poza paroma renderami ale już wszystko zamiata... Jak dla mnie trochę to niesymetryczne. Jak od Sony to cokolwiek będzie jest super, jak ms to be... Taka dziwna moda.

Obrazek
Awatar użytkownika
baapa
Starszy Pan

poniedziałek 10 cze 2019, 19:12

Wróć do „Dyskusje Ogólne”