Regulamin Klanu Starsi Panowie - rok 2010

Awatar użytkownika
panatha1975
Starszy Pan
Prawdziwe imię: Sławek
Lokalizacja: Athens-Konin
Posty: 4701
Rejestracja: wtorek 19 sty 2010, 01:00

Regulamin Klanu Starsi Panowie - rok 2010

środa 20 sty 2010, 16:22

1. Zasady ogólne

- Elitarny Klan Starszych Panów ma na celu dostarczenie dobrej zabawy oraz porcji adrenaliny dla wszystkich swoich członków w wieku przedemerytalnym :D

- każdy członek tego elitarnego Klanu ma obowiązek mieć co najmniej 30 lat CIAŁEM lub DUCHEM (o duchu decyduje Przywódca i Oficerowie),

- każdy członek tego elitarnego Klanu ma obowiązek dostosować się do poniższych reguł, i choć nie będą one do końca demokratyczne to zdarzy się że będą wszystkich traktowały jako równych :),

- każdy członek tego elitarnego Klanu ma obowiązek posiadania HS'a oraz wykazywać umiejętności używania go (jeśli wyjątkowo nie może z jakiegoś rodzinnego powodu go używać - ma obowiązek słuchać i stosować się do poleceń dowódcy, dla dowódcy tego wyjątku nie ma),

- każdy członek tego elitarnego Klanu ma obowiązek posiadać poczucie humoru i brać czynny udział we wszystkich dziwnych dyskusjach które czasem się toczą podczas gry co najczęściej skutkuje mokrym od łez rękawem, pieczeniem oczu i dziwnym spojrzeniem żony/matki/kochanki.

- każdy członek tego elitarnego Klanu ma obowiązek dostosować się do postanowień Ojca Dyrektora lub postanowień Rady Oficerów - bowiem mimo braku czasu działają oni dla dobra ogółu, zapewnienia spokojnego i rozrywkowego resetowania zwojów mózgowych każdego z członków. Postanowienia te bywają poddawane dyskusji na forum ogólnym, aczkolwiek obowiązku takiego dla Rady Trzech nie przewidziano.

- każdy członek tego elitarnego Klanu ma obowiązek posiadania umiejętności przegrywania - tym samym nie okazywania frustracji, agresji, nadmiernego plucia w HS i nadmiernego "pompowania balona"

- każdy członek tego elitarnego Klanu ma obowiązek posiadać i stosować umiejętność gry zespołowej,

- każdy członek tego elitarnego Klanu ma obowiązek zachowywać się przyzwoicie, szanować innych uczestników gry niezależnie od tego do jakiego klanu należą,komu kibicują, czy kochają Dodę, niezależnie od tego jaki jest wynik gry i niezależnie od tego jak zachowuje się przeciwnik - rozgrywki klanowe to zabawa a nie zbawianie świata,
Używanie słów obraźliwych w stosunków do innych uczestników gry skutkuje ostrzeżeniem lub relegowaniem z szeregów Klanu, nie ma w nim bowiem miejsca dla frustratów i pieniaczy.
Pozostałe słowa nieparlamentarne będące przejawem tylko i wyłącznie pozytywnych emocji są dopuszczalne w granicach zdrowego rozsądku (co do ilości i rodzaju) - aczkolwiek sugeruje się wstrzemięźliwość w ich używaniu.

- każdy członek tego elitarnego Klanu ma obowiązek grać tak jak lubi i tak jak umie, wykazywać wolę walki a nie stres związany z brakiem umiejętności pod warunkiem, że jest to gra zespołowa i stosuje się do pozostałych zasad regulaminu.

- każdy członek tego elitarnego Klanu ma obowiązek czytać wiadomości w zakładce "Mój Klan" (czy coś takiego) - tam będą pojawiały się hasła jeśli będzie konieczność ich zmiany.

- każdy członek tego elitarnego Klanu ma prawo uczestniczyć we wszystkich spotkaniach treningowych, rozgrywkach wewnątrzklanowych itp. - w przypadku chwilowego braku miejsca w danej rozgrywce proszę zgłaszać się do oficera dyżurnego via PSN - parametry serwera zostaną po zakończeniu partii zmienione a zgłaszający poinformowany, że ma już możliwość dołączenia do gry.2. Rozgrywki międzyklanowe


- rozgrywki międzyklanowe nie są przewidziane dla wszystkich, a jedynie dla tych którzy w tygodniu poprzedzającym dzień sparingowy wykazywali wolę walki oraz umiejętności podczas gier wewnątrzklanowych i brali czynny udział w zużywaniu amunicji na klanowych spotkaniach treningowych.

- wyzywać będziemy oraz przyjmować wyzwania tylko i wyłącznie klany którym w ocenie Rady Trzech jesteśmy w stanie sprostać,

- termin rozgrywki podawany jest z kilkudniowym wyprzedzeniem i chętni którzy mogą wstawić się w danym dniu będą poproszeni o dopisywanie się do listy - nawet jeśli nie czują się wystarczająco mocni - przy zgłaszaniu ważna jest chęć gry, nie umiejętności,

- Ojciec Dyrektor wybiera spośród listy chętnych grupę reprezentacyjną - wybór jest subiektywny, niedemokratyczny, niepodważalny i ostateczny. Poza tym Ojciec Dyrektor nie ponosi absolutnie żadnej odpowiedzialności za skutki swojego wyboru, bowiem działając w dobrej wierze i dla dobra wszystkich robi co chce - a gra międzyklanowa pozostaje w dalszym ciągu zabawą.

- żaden z członków tego elitarnego Klanu nie ma prawa podważać zasadności decyzji Ojca Dyrektora ani Rady Trzech, członkostwo bowiem w Klanie ma charakter adhezyjny (przez przystąpienie na wskazanych warunkach - co oznacza "jak Ci się nie podoba - to zmień Klan" )

- wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania i organizacji Klanu są mile widziane,


3. Zasady rekrutacji

- rekrutacja nowych członków jest otwarta do odwołania,

(CIĄG DALSZY W KOLEJNYM POŚCIE )

Z harcerskim pozdrowieniem
Przywódca


Regulamin wyjęty z zakładki Starszych Panów z forum ps3site.pl i zredagowany przez naszego kolegę Cipher-a.
Ostatnio zmieniony wtorek 22 paź 2013, 21:11 przez panatha1975, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
waldek1002
Gracz
Prawdziwe imię: Waldek
Lokalizacja: Lublin
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek 21 sty 2010, 01:00

Regulamin Klanu Starsi Panowie:

niedziela 07 paź 2012, 18:29

Po wielogodzinnych przemyśleniach, konsultacjach pomiędzy "dziadkami " ...i nie tylko ,przedstawiam obowiązujące od teraz:

ZASADY PRZYJMOWANIA NOWYCH CZŁONKÓW NASZEGO KLANU SPOL


1) Gracz zgłasza się poprzez rekomendację lub aplikację w Dziale Rekrutacja, na Kandydata.
2) Wymagany minimalny wiek kandydata to 30 lat CIAŁEM lub DUCHEM (o duchu decyduje ostatecznie Lider i Dziadki ).
3) Bezwzględnym i niepodlegającym negocjacjom warunkiem jest posiadanie przez Kandydata mikrofon do komunikacji i używanie go oczywiście.
4) Każdy Kandydat powinien stworzyć własny wątek rekrutacyjny w dziale REKRUTACJA z krótkim opisem swojej osoby, co jego sprowadza w nasze progi ( dlaczego chce do Nas dołączyć), skąd się dowiedział o Nas i takie tam
5) Okres rekrutacji KANDYDATA trwa trzy tygodnie. W tym czasie musi on przebywać z graczami Klanu jak najwięcej czasu i się integrować oraz łapać punkty
6) Po min. trzech tygodniach od rekrutacji Dziadki nadają Kandydatowi prawa Nowego Członka, chyba że do Kandydata będą potwierdzone i słuszne zastrzeżenia.
7) Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury KANDYDAT przekształca się w NOWEGO CZŁONKA, który ma większe przywileje częściowy udział na forum oraz możliwość rezerwy na klanówkach.
8) Propozycja działów otwartych dla Nowego Członka:
a) Battelfield 3 Dyskusje Ogólne , Multiplayer, Singleplayer
b) Killzone 3 Dyskusje Ogólne , Multiplayer, Singleplayer
c) Gran Turismo Wszystko co dotyczy GT5
d) PS3 Newsy, Konsole i Akcesoria, Pomoc
e) cPSVITA PSVITA gry, PSVITA sprzęt i akcesoria
f) PC
g) OFFTOPIC Humor

W tych działach może udzielać się i wyrażać swoją opinie na dane tematy. Nowy Członek musi pamiętać, że na forum obowiązuje swoboda wypowiedzi z zachowaniem zasad kultury i dobrego smaku wobec innych graczy i klanów. Dzięki czemu będzie można bardziej poznać owego Człowieka. Jak pisze, jak się komunikuje z innymi w formie pisanej itp.

9) Okres Nowego Członka przewiduje na okres dwóch miesięcy. Po tym okresie będzie odbywało się głosowanie, czy akceptujemy kogoś czy też rezygnujemy z jego udziału w Naszym klanie.

Co do głosowania:

Każdy ma jeden głos i powinien wyrazić swoje zdanie co do potencjalnego Starszego Pana w wątku gdzie aplikuje rekrut.
Minimalna liczba oddanych głosów musi być nie mniejsza niż 11 (na tak lub nie)
W razie kontrowersji rozmawiamy na PSN-owym czacie i rozpatrujemy wszystkie za i przeciw.
Ostateczną decyzję podejmują Dziadki.

Wróć do „Regulamin Starszych Panów”